Konstrukcje stalowe - Sob-Projekt Katowice

Firma Sob-Projekt zajmuje się projektowaniem oraz wykonywaniem konstrukcji stalowych. Najwyższej jakości elementy niezbędne do realizacji konstrukcji stalowych wykonywane są z określonych projektem rodzajów stali. Realizowane przez nas elementy projektowane są w środowisku SolidWorks a w pełni skomputeryzowany proces wytwarzania elementów do konstrukcji stalowych gwarantuje efektywność, dokładność i terminowość realizacji zamówienia. Konstrukcje stalowe mają szeroki wachlarz przeznaczeń w związku z czym podczas projektowania koniecznym jest uwzględnienie wszystkich aspektów mogących wpływać na ich stabilność oraz, w przyszłości, na bezpieczeństwo ich użytkowników. Park maszynowy, który znajduje się w naszym zakładzie pozwala nam na realizację elementów konstrukcji stalowych o wymiarach maksymalnych 3300x3300x6000mm i maksymalnej wadze konstrukcji stalowych do 2 ton.

W ramach realizowanej obróbki konstrukcji realizujemy: cięcie, spawanie, zabezpieczenie antykorozyjnie poprzez malowanie lub ocynkowanie.

Konstrukcje stalowe wykonujemy z różnorakich materiałów takich jak stal czarna konstrukcyjna S235/S355, stal nierdzewna 304/316.

Poniżej znajdą Państwo infromacje nt. realizowanych przez nas konstrukcji stalowych dla naszych Klientów. W zakres usług wchodziło m.in. spawanie, obróbka stali, spawanie nierdzewki.

spawanie frezowanie toczenie

Elementy rurociągu instalacyjnego spawanego

Elementy rurociągu instalacyjnego w gatunku 316Ti

Read more
spawanie katowice

Komplet spawanych szafek ze stali nierdzewnej

Komplet szafek nierdzewnych w gat. 304

Read more
spawanie Katowice

Mieszalnik spawany nierdzewny w gat. 304

Mieszalnik spawany nierdzewny w gat. 304

Read more
spawane

Spawane mieszadło ze stali nierdzewnej w gat. 304

Mieszadło trójramienne

Read more
Konstrukcja spawana

Konstrukcja spawana nierdzewna – kielich

Stal nierdzewna w gat. 304

Read more
Konstrukcja spawana stalowa

Konstrukcja spawana stalowa – myjka przemysłowa

Stal czarna spawana i malowana gat. S355

Read more
konstrukcje spawane dysorbery

Konstrukcje spawane – dysorbery nierdzewne

Stal nierdzewna w gat. 304

Read more
Spawane regały produkcyjne

Spawane regały produkcyjne do trzymania matryc sitodruku

Stal nierdzewna w gat. 304

Read more
Zbiornik ocynkowany

Zbiornik ocynkowany

Uchwyt do trzymania dywaników na myjni samochodowej

Read more
Absorber amoniaku

Absorber amoniaku ze stali nierdzewnej w gat. 304

Projekt wykonany przez firmę SOB-PROJEKT wg wytycznych klienta. Spawanie, szlifowanie, montaż wykonany w terminie poniżej 2 tyg.

Read more
Drabiny i balustrady stalowe

Drabiny i balustrady stalowe wykonane ze stali czarnej

Drabiny oraz balustrady z stali czarnej, spawane, ocynkowane, malowane na kolor RAL 1003.

Read more
Kostrukcja wsporcza

Konstrukcja stalowa wsporcza pod zbiorniki przemysłowe

Konstrukcja wsporcza pod zbiorniki przemysłowe o wadze do 8t. Podstawy cięte na pile do profili. Spawane oraz ocynkowane.

Read more
Obudowa tokarki

Obudowa tokarki wykonana ze stali czarnej w gat. S235

Obudowa tokarki wykonana wg projektu klienta. Konstrukcja z profili 50x50x3 obłożona blachami ciętymi laserowo.

Read more
Opaski zbiornika - konstrukcja stalowa, Konstrukcje stalowe Obróbka stali Katowice

Konstrukcje stalowe – konstrukcja wsporcza

Konstrukcje stalowe wykonywane przez Sob-Projekt to np. Konstrukcja wsporcza. 17 ton konstrukcji wsporczej pod zbiorniki przemysłowe 50m3. 

Read more
stolik narzędziowy stalowy

Stolik narzędziowy stalowy z blatem roboczym

Stolik narzędziowy z blatem roboczym. Stolik zaprojektowany przez nas, wypalony laserowo oraz zagięty, szuflady spawane

Read more
Stoliki produkcyjny, Konstrukcje stalowe Obróbka stali Katowice

Konstrukcje stalowe – stolik na kołach skrętnych z podstawą

Stolik na kołach skrętnych z podstawą na laptopa oraz wysuwaną szufladą na prowadnicach kulowych

Read more

Konstrukcje spawane Śląsk - krok po kroku

W regionie Śląsk konstrukcje spawane producenta Sob-Projekt powstają w oparciu o zrealizowane w środowisku SolidWorks projekty. Realizowane przez nas w regionie Śląsk konstrukcje spawane wyróżnia staranność i precyzja wykonania, doskonałe parametry wytrzymałościowe a także terminowa realizacja. Spawanie konstrukcji stalowych na Śląsku możliwe jest w naszym zakładzie wyposażonym w urządzenia do obróbki CNC, a także profesjonalnemu oprogramowaniu umożliwiającemu nam stworzenie wizualizacji niezbędnych elementów a następnie ich realizacji przy wykorzystaniu zautomatyzowanego parku maszynowego, który umożliwia nam zminimalizowanie ryzyka popełnienia błędu wynikającego z czynnika ludzkiego w procesie. Wykonywane przez naszych ekspertów w regionie Śląsk konstrukcje spawane są gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakości wykonania, które przyczyniają się nie tylko do zwiększenia długotrwałości naszych konstrukcji, ale również wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa ich przyszłych użytkowników.

Spawanie konstrukcji stalowych - Śląsk

Spawanie konstrukcji stalowych to proces wymagający ogromu wiedzy teoretycznej oraz lat praktyki umożliwiających wykonanie spoin gwarantujących trwałość oraz estetyczny wygląd spawanych elementów. Realizujemy konstrukcje stalowe do zakładów chemicznych, energetycznych, przemysłowych a także wielu innych przedsiębiorstw prowadzących działalność o różnym profilu. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu spawanie konstrukcji stalowych realizowane w zakładzie Sob-Projekt to gwarancja najwyższej jakości usług, wytrzymałości i stabilności spawanych elementów a także pewność, że spawane przez nas elementy są bezpieczne w użytkowaniu. Jako producent specjalizujemy się nie tylko w spawaniu konstrukcji stalowych ale również innych zabiegach mających na celu zwiększenie funkcjonalności i trwałości elementów stalowych opuszczających nasz zakład. W ramach realizacji zamówienia na konstrukcje stalowe zajmujemy się takimi aspektami produkcji jak: spawanie konstrukcji stalowych, cięcie stali a także nakładanie zabezpieczeń antykorozyjnych w postaci malowania proszkowego lub ocynkowania. Konstrukcje stalowe wykonujemy z różnorakich materiałów takich jak stal czarna konstrukcyjna S235/S355, stal nierdzewna 304/316.

 

Osoby, które zainteresowane są usługami takimi jak: frezowanie, obróbka CNC oraz obróbka skrawaniem również zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Przypominamy, że maksymalne gabaryty wykonywanych przez nas konstrukcji stalowych to 16m x 4m x 4m a waga konstrukcji nie może przekroczyć 10t.

POBIERZ NASZ KATATOG REALIZOWANYCH USŁUG I PROJEKTÓW
Pobierz
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial