Frezowanie CNC - Sob-Projekt

Frezowanie CNC to jeden z etapów obróbki skrawaniem polegający na nadaniu prefabrykatów pożądanego kształtu i usunięciu naddatku materiału z obrabianego tą metodą przedmiotu. Frezowanie CNC pozwala nam uzyskać określone wymiary, kształt oraz właściwości powierzchni niezbędne do przystąpienia do kolejnych etapów obróbki. Sob-Projekt to firma specjalizująca się w realizacjach z zakresu obróbki metali oraz tworzenia konstrukcji stalowych użytek przedsiębiorstw o różnych profilach działalności. Do realizacji zleceń wykorzystujemy najnowocześniejsze zaplecze techniczne umożliwiające nam uzyskanie satysfakcjonujących efektów i obiektów o pożądanym kształcie i wymiarach. W naszym parku maszynowym znajdują się frezarki zapewniające obrotowy ruch wokół stabilnego, nie przemieszczającego się, obrabianego przedmiotu. Poza wyspecjalizowanymi narzędziami umożliwiającymi nam realizację usługi frezowania CNC za jakość naszych usług odpowiada również nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz rzetelność – poszukujesz specjalistów z zakresu obróbki metali, którzy podejmą się realizacji frezowania CNC? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

obróbka skrawaniem chorzów
cnc katowice
Toczenie CNC Chorzów
frezowanie katowice

Usługi z zakresu frezowania - Śląsk

Frezowanie CNC to proces gwarantujący dużą efektywność i dostosowany do potrzeb zamawiającego efekt końcowy. Dokładność frezarek wykorzystywanych w naszym zakładzie produkcyjnym gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych przez nas elementów. Usługi frezowania świadczymy jednostkowo i seryjnie – oferujemy wykonanie pojedynczych elementów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania i zapewnienia ciągłości pracy Twojego przedsiębiorstwa a także kilku sztuk zamawianych elementów stalowych. Świadczone przez Sob-Projekt usługi frezowania CNC to gwarancja terminowej realizacji zlecenia w oparciu o przekazany nam projekt. Do komunikowanych przez niego potrzeb dostosowujemy również materiały, które poddawane są frezowaniu CNC.

Frezowanie CNC aluminium i innych metali

Każdego dnia mamy styczność z obróbką różnego rodzaju metali. Działamy w oparciu o dostarczony na projekt poddając obróbce wskazane w nim materiały nadając i odpowiedni kształt, wymiary oraz chropowatość. Frezowanie aluminium oraz różnych gatunków stali to usługi świadczone w Sob-Projekt przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą techniczną umożliwiająca realizację zlecenia na najwyższym poziomie. Wśród zrealizowanych przez nas zamówień znajdują się elementy do maszyn przemysłowych, prefabrykaty mocowań różnego rodzaju, sita, zawiasy a także wiele innych. Zaufaj profesjonalistom mającym doświadczenie w pracy z różnymi materiałami – frezowanie CNC to jedna z naszych specjalności, dlatego gwarantujemy satysfakcjonujący i odpowiadający Twoim potrzebom efekt końcowy a także terminową realizację zlecenia. Zdecyduj się na współpracę z Sob-Projekt i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

 

Naszą specjalnością są również konstrukcje staloweobróbka CNC metali oraz toczenie CNC – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

POBIERZ NASZ KATATOG REALIZOWANYCH USŁUG I PROJEKTÓW
Pobierz
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial