O NAS

SOB-PROJEKT
POMYSŁ. PROJEKT. REALIZACJA

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą powstałą w 2017 roku.
Nasz zespół ma duże doświadczenie w branży.

Obróbka skrawaniem oraz konstrukcje stalowe nie stanowią dla nas wyzwania. Dobrze wyposażony park maszynowy pozwala nam na wykonywanie dużych konstrukcji stalowych oraz realizowanie zamówień związanych z obróbką skrawaniem.

Naszym priorytetem jest rzetelność i terminowość.

Artur 2022

Producent konstrukcji stalowych Sob-Projekt

Producent konstrukcji stalowych Sob-Projekt podejmuje się realizacji z zakresu wykonawstwa i montażu elementów konstrukcji stalowych oraz obróbki skrawaniem różnych gatunków stali. Produkcja tego typu konstrukcji oraz obróbki metali wymaga dużego doświadczenia, ogromu wiedzy technicznej a także pasji, dlatego nasz zespół tworzą ludzie nie tylko kompetentni ale również bardzo szczegółowi dzięki czemu ręczyć możemy za najwyższą jakość naszych wyrobów. Producent konstrukcji stalowych nie może być oczywiście pozbawiony zaplecza technicznego, które w przypadku naszego zakładu stanowią frezarki, spawarki a także tokarki oraz piła do cięcia Optimum. Nasza siedziba znajduje się w Świętochłowicach przy ul. Chorzowskiej 117, a powierzchnia naszego zakładu pozwala nam na jednoczesne realizowanie nawet kilku zleceń. Sob-Projekt to producent konstrukcji stalowych, którego charakteryzują przede wszystkim rzetelność przejawiająca się w wykonanych zgodnie z projektem elementach stalowych a także terminowość gwarantująca, że Państwa zamówienie będzie gotowe w ustalonym wspólnie dniu.

Producent konstrukcji stalowych Sob-Projekt

W związku z tym, że nasza siedziba znajduje się niemal w samym centrum największego ośrodka przemysłowego w Polsce, czyli na terenie GOP, jako producent konstrukcji spawanych działamy przede wszystkim na obszarze Śląska. Najwyższej jakości konstrukcje stalowe i elementy do nich opuszczające nasz zakład produkcyjny są gwarancją trwałości, stabilizacji i bezpieczeństwa użytkowania, co należy wymienić jako ich najistotniejsze cechy. Początki naszego zakładu datowane są na 2017 rok i stale się rozwijamy w celu zaproponowania Państwu maksimum naszego potencjału. Sob-Projekt, jako producent konstrukcji spawanych na Śląsku, może zaoferować Państwu wykorzystanie najlepszych jakościowo materiałów, realizacji w dokładnej zgodności z projektem oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie zlecenia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi realizacjami na podstronach: konstrukcje stalowe oraz obróbka skrawaniem.

Produkcja konstrukcji stalowych i spawanych - Sob-Projekt

Produkcja konstrukcji stalowych i spawanych to wymagające przedsięwzięcie wymagające skupienia oraz realizacji z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych oraz technicznych. Sob-Projekt to przedsiębiorstwo posiadające kilkuletnie doświadczenie w realizacjach z zakresu produkcji konstrukcji stalowych, elementów do nich a także wykonawstwa wielu innych podzespołów przy zastosowaniu obróbki skrawaniem. Najwyższa jakość oferowanych przez nas rozwiązań sprawia, że produkcja konstrukcji stalowych i spawanych we współpracy z nami to czysta przyjemność. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 530 132 413, mailowego pod adresem biuro@sob-projekt.pl lub wizyty osobistej w naszym zakładzie przy ul. Chorzowskiej 117 w Świętochłowicach i zapraszamy do współpracy!

POBIERZ NASZ KATATOG REALIZOWANYCH USŁUG I PROJEKTÓW
POBIERZ
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial