Produkcja detali metalowych - Sob-Projekt

Produkcja detali metalowych to usługa wykonywana na Śląsku przez specjalistów z zakresu obróbki CNC. Podejmujemy się realizacji zleceń na elementy toczone wykonywane na wymiar w oparciu o dostarczony do nas projekt, dzięki czemu zagwarantować możemy produkcję detali metalowych dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Produkcja detali metalowych wymaga nie tylko doświadczenia, ale również dobrze wyposażonego zaplecza technicznego, które pozwoli na wydajną i dokładną obróbkę materiału. Sob-Projekt to przedsiębiorstwo wyposażone w park maszynowy umożliwiający produkcję detali metalowych oraz komponentów wykorzystywanych w realizacjach takich jak chociażby konstrukcje stalowe. Podejmujemy się realizacji elementów toczonych o różnej wielkości i wadze pod warunkiem, że masa całkowita pojedynczego z nich nie przekracza 10 ton. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb wykonać możemy cześci zamienne do maszyn, elementy konstrukcyjne budowli a także metalowe elementy zdobnicze.

obróbka skrawaniem chorzów
cnc katowice
Toczenie CNC Chorzów
frezowanie katowice

Produkcja detali z metalu - aluminium i stali

Produkcja detali z metalu oferowana przez Sob-Projekt na Śląsku świadczona jest w najwyższym standardzie i z zachowaniem wszelkich norm oraz przepisów, dzięki czemu każdy z naszych partnerów i klientów ma pewność, że dostarczone przez nas komponenty i elementy toczone wyróżniają się najwyższą jakością. Wyposażeni jesteśmy w urządzenia, które pozwalają nam na produkcję detali z metali takich jak stal i aluminium różnych gatunków. Określony stopień twardości, gramatura a także estetyczny połysk lub pokrycie farbą to cechy, które nadać możemy każdemu elementowi toczonemu opuszczającemu nasz zakład w Świętochłowicach. Nasze doświadczenie i wieloletnia praca w obróbce CNC sprawiają, że produkcja metali z detalu to nasza specjalność. Gwarantujemy wytrzymałość a także perfekcyjne dopasowanie zrealizowanych przez nas elementów do Państwa potrzeb. Wyróżnia nas nie tylko niezawodność, ale również terminowość – jesteśmy świadomi jak ważne jest dostarczenie wybranych elementów w określonym czasie, dlatego decydują się na skorzystanie z naszych usług zyskują Państwo pewność ich otrzymania w ustalonym wspólnie terminie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas elementami toczonymi ze stali i aluminium.

Elementy toczone z aluminium i stali na zamówienie

Elementy toczone wykonujemy na Państwa zamówienie w zgodzie z dostarczonym projektem. Obróbka CNC, w trakcie której powstają elementy toczone, to proces w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu ryzyko ludzkiego błędu całkowicie zanika. Dysponujemy narzędziami i maszynami umożliwiającymi realizację projektów o różnych charakterze – konstrukcyjnym, budowlanym a także przemysłowym. Tworzone przez nas na zamówienie elementy toczone to gwarancja najwyższej jakości a także zapewniające wydajność i trwałość niezbędną do pełnienia funkcji, w celu której pełnienia powstał. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu złożenia zamówienia lub w przypadku, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. Skorzystaj z oferty profesjonalistów Sob-Projekt!

 

Naszą specjalnością są również konstrukcje stalowe, frezowanie CNC oraz obróbka CNC metali – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

POBIERZ NASZ KATATOG REALIZOWANYCH USŁUG I PROJEKTÓW
Pobierz
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial